Teknoloji

Milli Terapimiz Euro Truck Simulator 2 Geliştiricileri Türk Treyler Üreticisi Tırsan İle Birlikte

Türk oyuncular olarak Euro Truck Simulator 2’yi çok sevdiğimizi biliyoruz. Bazılarımızın gerçek bir tır şoförü olma moduna girerek oynadığı oyunun geliştiricilerinden Türk oyuncuları heyecanlandıran bir adım geldi. Euro Truck Simulator ekibi, Türk treyler üreticisi Tırsan ile görüşmeye geldi.

ETS 2 grubu da ülkemize karşı boş değil.

Tabii ki büyük bir oyuncu tabanından konuşuyoruz. Kayıtsız kalmaları büyük hata olur ama biz durumdan hiç şikayetçi değiliz. Geçtiğimiz yıllarda oyuna eklenen Karadeniz’e Giden Yol eklenti paketi ile İstanbul, Edirne gibi bazı şehirlerimiz ETS 2’de yerini almıştı.

Euro Truck Simulator 2 ekibi şimdi de yeni bir sürpriz için kolları sıvamış görünüyor.

Oyunun resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda geliştiriciler, Tırsan Trailer yetkilileri ile görüştüklerini oyuncularla paylaştı. ‘Yaptıklarımızı bozmak istemesek de çok umut verici ve güzel bir işbirliğinin şekillendiğini düşünüyoruz’ notuyla paylaşılan fotoğraf, Türkiye’den yeni içeriklerin habercisi olarak yorumlandı.

Peki bu işbirliği bize ne sunabilir?

Halihazırda birçok ünlü marka ile anlaşması bulunan ETS 2, bunların arasına Tırsan’ı da dahil edecek gibi görünüyor. Bu sayede Tırsan’ın yaptığı fragmanları oyunda göreceğimiz neredeyse kesin. Akıllardaki tek soru işareti, oyuna ücretli DLC olarak mı yoksa ücretsiz olarak mı eklenecekleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu